ALAN OFİS YAPI SAN.
KONFERANS KOLTUK SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ
okul sırası pabuçları

Okul sırası pabuçları 

 

Okul sırası pabuçları ve okul sırası yedek parça imalatı yapan firmamız tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Okul sıraları çeşitli hammadde kaynakları kullanılarak elde edilen yedek parçalardan meydana gelir. Okul sırası pabuçları bunlardan en önemlisi olmakla birlikte en hızlı aşınmaya uğrayan okul sırası plastiklerinin başında gelir.

 okul sırası pabuçları

Okul sırası plastik pabuçları geri dönüşüm hammadde kaynaklarından imal edildiği takdirde hızlıca deforme olur. Firmamızın imalatını yaptığı okul sırası plastikleri sağlam ve kaliteli hammadde kaynakları kullanılarak elde edilir. 25 yıllık üretici tecrübesi ile okul sırası yedek parça imalatında öncü olan firmamız sizlerin değerli taleplerinize hızlıca cevap vermek üzere hizmet vermeye devam ediyor.

 

Okul sırası pabuçları ve plastikleri 

 

Okul sırası pabuçları çeşitli kimyasal ve plastik  alaşımlardan elde edilir. Enjeksiyon kalıp baskılardan tasarlanan imalat süreci insan sağlığına duyarlı üretim süreci ile entegre şekilde planlanmaktadır. Firmamız imalat sürecini başından sonuna kadar modern teknik ve Pazar koşullarına göre tasarlamaktadır.okul sırası pabuçları

 

Okul sıralarınızın tüm plastik yedek parça ihtiyaçlarına uygun şekilde ürettiğimiz ürünler 5 yıl garantili şekilde satışı gerçekleştirilir. Firmamız tüm okul sırası pabuçlarını kendi patentli üretim bültenleri ile sizlerin ihtiyaçlarına en iyi cevaplar verebilmek adına üretiyor. Okul sırası pabuçları hem zeminle koordinasyonu en iyi şekilde gerçekleştiriyor. hem de gürültü sorunlarını en iyi şekilde ortadan kaldırıyor.

 

Okul sırası teknik servis hizmeti ve okul sırası plastikleri

 

Okul sıralarınızın zamanla kırılan plastikleri ve pabuçları dolayısıyla kullanılamaz hale gelmesinden dolayı  çeşitli sorunlar ile karşılaşılıyor. Firmamız yaratıcı ve donanımlı teknik servis kadrosu ile hem okul sıralarınızın ömrünü uzatıyor hem de sizlerin sağlına duyarlı yeni ve daha güçlü okul sıraları meydana getiriyor. Kullanıma uygun olmayan okul sıralarınızı artık büyük masraflara katlanmadan yenileyebilirsiniz.

 

Okul sırası pabuçlarının hem imalatını hem de montajını yapan firmamız olası montaj hatalarından kaynaklı sorunları da ortadan kaldırıyor. Okul sırası pabuçlarının mevcut metal karkas üzerine montajlanması alanın da uzman teknik personellerimizce gerçekleştiriliyor. Doğacak düşme, devrilme gibi montaj hatalarından kaynaklanan sorunları kalıcı ve kaliteli çözümler ile ortadan kaldırıyoruz.

 

Okul sırası pabuçları ve tüm hizmetlerimiz 

 

Tüm Türkiye genelinde okul sırası pabuçları, okul sırası plastik ayakları , okul sırası plastikleri , okul sırası yedek parça ve imalatı için Alan Grup değerli taleplerinizi bekliyor. Artık atıl ve kullanılamaz durumdaki okul sıralarınızın yarattığı problemlere karşı ekonomik ve kaliteli çözümler üreten güçlü bir çözüm ortağınınız var 

 

FABRİKA VE İMALAT: 0216 574 46 40

TEKNİK EKİP VE WHATSUP KEŞİF: 0553 465 60 64