ALAN OFİS YAPI SAN.
KONFERANS KOLTUK SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ
Anahtar teslim konferans salonu yapımı
  ANAHTAR TESLİM OKUL KONFERANS SALONU YAPIMI  

ANAHTAR TESLİ KONFERANS SALONU YAPIMI VE OKUL KONFERANS SALONLARI 

Anahtar teslim konferans salonu yapımı ve okul konferans salonları birbirine bağlı ve ilgili süreçlerdir. Okul konferans salonlarıbir çok faaliyetin ve yoğun kullanımın gerçekleştiği alanlardır. Yoğun kullanıma bağlı olarak ciddi anahtar teslim konferans salonu faaliyeti aşamalarının inşa sürecinde uygulanması gerekir. İşte Alan Grup tüm konferans salonlarıiçin her bütçeye uygun anahtar projeler tasarlar.

 

Okul konferans salonu yapımı, kısıtlı ekonomik bütçeler ile gerçekleşir. Bizler tüm bu bütçelere uygun anahtar projeleri tüm Türkiye genelinde sizler için tasarlıyoruz. Faaliyet alanlarımız ve hedeflerimiz her okul için modern ve dayanaklı konferans salonu yapımı faaliyetleri gerçekleştirmektir.

Okul konferans salonu yapımı tüm ekonomik yönleri ele alındığında, sizleri müteahhitlik firmalarının sınırlı uygulamalarından kurtarıyoruz. Gerçek okul konferans salonu yapımı projeleri ile kar hedeflerimizi değil okul bütçelerini gözetiyoruz. Kısacası Alan Grup bir müteahhitlik firması değil anahtar teslim konferans salonu yapımı için çözüm ortağınızdır.

Anahtar teslim konferans salonu yapımı nedir ?

Anahtar teslim konferans salonu yapımı bir inşaat faaliyeti olmakla birlikte birbirinden bağımsız süreçler ve sektörler olarak ayrılabilir.

Bunlar ;

• konferans salonu sahne yapımı,

• konferans salonu zemin yükseltme,

• konferans salonu duvar uygulamaları

• akustik uygulamalar

• konferans koltuğu zemin uygulamaları

• konferans koltuğu tasarımları

• konferans salonu ses sistemleri

• konferans salonu görüntü ve ışık sistemleri


firmamız siz değerli müşterilerine uygun tek ve pratik anahtar çözümler geliştirerek anahtar teslim konferans salonları inşa eder.

Gün geçtikçe artan konferans salonu ihtiyacı zamanla anahtar teslim konferans salonu  faaliyetini güncel bir sektör haline getirmiştir. Bizlerin temel deneyimleri konferans salonlarının birden fazla firma ve kurumlar tarafından inşa edilmeleri sektörün birbirini tanımayan uzmanlık alanlarına ayrılmaları salonların verimliliğini ve performansını olumsuz anlamda etkilediğini doğruluyor.

 

Montaj hataları, mimari yapısal problemler gibi temel yapısal sorunlar konferans salonlarının çok kısa sürede büyük sorunlarla karşılaşmasına yol açıyor. Tüm bu zorluklar artık anahtar teslim konferans salonu  faaliyetini tek bir süreç olarak kendi öz kaynaklarında birleştiren firmamız sayesinde ortadan kalkıyor.

Neden anahtar teslim konferans salonu ?

Bizler daha ergonomik ve mimari dekorasyonu ileri düzeyde anahtar teslim konferans salonları inşa etmek için kolları sıvadık. Akustik performansı güçlü, alt yapısı güçlü, ses donanımları üst düzey konferans salonları inşa etmek için anahtar teslim konferans salonu faaliyeti sürecinin başından teslim ettiğimiz , son aşamasına kadar bu sürecin tüm anlarında hayallerinize eşlik ediyoruz.

Konferans salonları temsil ettiği kurumun kimliği olarak görülür. Hem mimari dekorasyonu hem ses ve görüntü altyapılarıyla ihtiyaçlarınıza uygun anahtar çözümleri hayata geçiriyoruz. Anahtar teslim konferans salonu  faaliyetini ayrı uzmanlık alanları olarak görmeyip güçlü ve tek bir uzmanlık alanı haline getiren firmamız sektörün liderlik konumunu yıllardır elinde bulunduruyor.

Anahtar teslim konferans salonu ne vaat ediyor ?

Anahtar teslim konferans salonu yapımının vaat ettiği tüm unsurlara hakim , yılların getirdiği sektörel tecrübe ile uzman ekiplerimiz önce mevcut konferans salonunun yapısal avantajlarını ve handikaplarını tespit ediyor. Anahtar teslim konferans salonu faaliyeti sürecinin en önemli aşaması olan proje önceliklerinin saptanması olarak gösterilebilir.

 Konferans salonunun mimari yapısal özelliklerinin tespit edilmesi ve inşaatının başlanması sonrasında duvar ve zemin uygulamaları aşamalarına geçilir. Akustik performans bir konferans salonunun olmazsa olmaz hususlarından biri olarak sadece bir ikinci dekor yüzey olarak görülmez, yutucu ve yansıtıcı işlevler konferans salonunun dinamiklerine
yerleştirilir.

Enson aşama ise konferans koltuğunun seçimi ve ses görüntü sistemlerinin uygulamasıdır. Tüm bu süreçler ancak tek bir süreç yani anahtar teslim konferans salonu yapımı olarak hayata geçirildiğinde hayallerinize uygun modern ve ileri düzeyde konferans salonları ortaya çıkartılabilir.


ANAHTAR TESLİM KONFERANS SALONU YAPIMI   ANAHTAR TESLİM KONFERANS SALONU YAPIMI VE ZEMİN ANAHTAR TESLİM OKUL KONFERANS SALONU YAPIMI

anahtar teslim konferans salonu yapımı ve akustik sistemler

Anahtar teslim konferans salonu yapımı  ve akustik sistemler birbirine entegre birçok unsurun bir araya gelmesinden oluşur. anahtar teslim konferans salonu yapımı sistemleri bir inşaat faaliyeti olmasının yanında bir iç mekan tasarımı faaliyetini de beraberinde getirir.

 

 

Firmamız yirmi yılı aşkın süredir anahtar teslim konferans salonu yapımı konusunda uzman teknik personeli ve mimari dekorasyon faaliyetini 21.yüzyıl anlayışıyla harmanlayarak tüm öz kaynakları kendisine ait prestijli anahtar teslim konferans salonlar inşa etmiştir.Firmamız, anahtar teslim konferans salonu yapımı faaliyetlerini, 

akustik verilerin iç mekan üzerindeki etkilerini inceleyerek konferans salonunun kullanım performansını en üst düzeye çıkarmayı hedefler. bizler akustik verilerin incelenmesi ve konferans salonunun mümkün en iyi seviyede ses  fonksiyonlarına ulaşmasını amaçlarız.

anahtar teslim konferans salonu yapımı sistemleri genellikle , konferans koltuk satıcıları ve müteahhit firmalar üzerinden gerçekleştiği düşünülse de anahtar teslim konferans salonu yapımı sistemleri yeni ve hızlı gelişen bir sektör olmakla firmamız tarafından mekanik sistemleri ,oturum sistemleri ve akustik sistemleri olarak ayrı ayrı alanında uzman büyük bir uzman kadro ile profesyonelce ele alınır. 

 

 

Akustik sistemler ,anahtar teslim konferans salonu yapımı faaliyetinde öncelikle salonun birincil akustik verilerinin toplanması daha sonra salonun mevcut akustiğinin anahtar teslim projeye uyarlanması ve en sonunda istenilen akustik performansın ve akustik materyalin uygulanması olarak gerçekleştirilir. firmamız anahtar teslim konferans salonu yapımı ve akustik sistemler konusunda siz değerli müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına tüm bu aşmalardan geçerek en doğru çözümü önermekte ve sizleri akustik verileri ve performansı güçlü modern konferans salonlarına kavuşturur.

 

 


   

 

 ANAHTAR TESLİM KONFERANS SALONU YAPIMI VE KONFERANS KOLTUĞU YERLEŞİMİ

C) Anahtar teslim  Konferans salonu yapımı projesine ait en önemli konulardan bir diğeri konferans salonunun da kullanılacak koltukların tespiti ve Anahtar konferans salonu yapımı projesine ait mimari modellemeye olan uyumudur. Konferans koltuğunun seçimi, konferans salonunun insani kullanım koşullarına uygun tercih edilmediğinde çeşitli problemler ortaya çıktığı gibi Anahtar teslim konferans salonu yapımı projesinde ve tasarımında ortaya koyulan unsurlarında verimliliğini alt seviyelere çeker. Konferans salonlarında kullanılacak uygun model konferans koltukları ve oturma düzeni konferans salonu yapımı anahtar projesine uygun belirlenmeli mevcut mimari yapının yapısal özelliklerine ışıklandırma  ve klima koşulları ile uyum içerisinde yerleşimlerinin yapılması gerekmektedir. 

Anahtar teslim 
Konferans  salonu yapımı genellikle bilindiği üzere anahtar bir proje etrafında şekillenen toplam bir mimari tasarım ve uygulamadır. Konferans salonu yapımı işi  bu yönüyle tek tip bir uygulama tekniği ve tasarımına dayanmayıp müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir. Konferans salonun tavan ve zemin uygulamaları vb unsurlar genellikle ihmal edilen yanlızca görüntü ve aksesuar olarak kullanılan zayıf uygulamalar dışında gerçekte hem akustik performansı hem de insani konsantrasyon ve dikkatin performansını artıracak profesyonel uygulamalar tercih edilmelidir. Kimi renk ve malzemelerin insani duyarlılığı ve faaliyeti uyandırdığı bilimsel olarak tespit edilmiş olup bunların konferans salonu yapımı projesinde doğru bir biçimde tespit edilip uygulanması gerekmektedir. Akustik performans yalnızca ahşap duvar kaplamalarının dizaynı olarak düşünülmemeli  konferans salonunun akustik performansını artıracak profesyonel tekniklerin uygulamasına yönelinmelidir. Konferans salonu yapımı bir mimari ve mühendislik disiplini olarak düşünüldüğünde gerekli uygulamaların ancak bu bilimsel ölçütler içerisinde hayata geçirildiğinde sahici ve olumlu sonuçlar alınabilir.