ALAN OFİS YAPI SAN.
KONFERANS KOLTUK SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ
Konferans koltuk tamiri
 
konferans koltuk tamiri ve teknik servis

konferans koltuk tamiri ve teknik servis hizmeti veren firmamız tüm konferans koltuğu modellerine uygun yedek parça imalatı yapmaktadır. konferans koltuklarınız zamanla deforme olarak kullanılamaz hale gelir. firmamız tüm konferans koltuğu modellerine uygun hem yedek parça satışı hem de yerinde konferans koltuk tamiri hizmeti vermektedir. 

 

Genellikle okullarda kullanılan konferans koltuklarınız hatalı montaj, veya konferans koltuklarının imalatına dayalı sorunlar nedeniyle kullanılamaz hale gelir. konferans koltuk tamiri servisimiz tamda bu gibi durumlarda 7 gün 24 saat hizmet anlayışıyla kurulan yeni bir birim olarak bünyemizde yer almakta ve konferans koltuk tamiri servisini profesyonel olarak yapan kadrolar ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. 

 

Konferans koltuk tamiri en nihayetinde konferans koltuklarınızın imalata dayalı sorunlarına kalıcı çözümler getiremese de montaj veya kullanıma dayalı hataların meydana getirdiği hasarları temelinden çözüme kavuşturur, bir konferans koltuğunun esasında farklı birçok parçadan meydana gelen tek bir mamul olduğunu düşünürsek en ufak bir konferans koltuk parçasının hatalı veya eksik çalışması bütün bir kullanım değerinin ortadan kalkması ile sonuçlanır. konferans koltuk tamiri faaliyetimiz hem konferans salonu faaliyetlerinin bu gibi durumlarda durmasını ortadan kaldırmak hem de konferans koltuklarının yeniden bir maliyet haline gelmesini engellemektir. konferans koltuk tamiri servisimiz bu iki temel hedef ile hareket ederek hem sizlere yeni konferans salonları kazandırır hem de oluşabilecek yeni maliyetleri ortadan kaldırır. 

konferans koltuk tamiri  ve bakım 

konferans koltuk tamiri kullanıcılar tarafından genellikle konferans koltuklarının kullanım değeri ortadan kalktığ ıanda tamir ve bakım talebi ortaya çıkar. bu konuda konferans koltuk tamiri hizmeti veren firmamız kendi müşterilerinin ekonomik maliyetlerini ez aşağı çekme sorumluluğunu üstlenerek yıllık bakımlar veya periyodik bakımlar yaptırmalarını önerir. konferans koltukları genellikle kullanıma dayalı olarak bir takım sorunlar ile çalışmaya devam etse de zamanla kullanıcılarına ileride daha büyük maliyetler çıkarma riski taşır diğer taraftan konferans koltuk tamiri servisimizin garanti etmediği yıllık ve periyodik bakımlar olmadan olumsuz olaylar ile (düşme ve fiziksel rahatsızlık vb) karşılaşma ihtimalini beraberinde taşır. konferans koltuk tamiri hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerininsağlığı ve ekonomisi adınkonferans koltuklarınızın ücretsiz periyodik bakımlarını ve arıza tespitlerini gerçekleştiri

 

 

TEL GSM 1: 0553 465 60 64
TEL GSM 2: 0532 709 30 28