ALAN OFİS YAPI SAN.
KONFERANS KOLTUK SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ
Konferans koltuğu yüz değişimi

Konferans koltuğu yüz değişimi 

 

Konferans koltuğu yüz değişimi, eskiyen ve deforme olan konferans koltuklarının yeniden modern ve sağlıklı bir görüntüye kavuşması için yapılacak en iyi uygulamadır. Fakat konferans koltuğu yüz değişimi  herhangi bir döşeme faaliyeti değildir. Konferans koltukları poliüretan hammadde kaynaklı sünger malzemelerden meydana gelir. Değiştirilecek konferans koltuğu yüzleri öncelikle konferans koltuğunun sünger takımlarına zarar vermeyecek şekilde sökülmelidir.  Gelişi güzel yapılan konferans koltuğu yüzleri sökülme işlemi konferans koltuğunun sünger takımlarına zarar verebilir.

konferans koltuğu yüz değişimi konferans koltuğu montajı konfrans koltuğu yüz değişimi


 

Bizler konferans koltuğu yüzleme işlemini kendi profesyonel ekiplerimizle aynı zamanda konferans koltuğu imalatı sürecini  içiren konferans koltuğu montajı bültenimizin gerektirdiği şekilde gerçekleştiririz. Konferans koltuğu kumaşları zamanla mevcut kumaşın kalitesi ve döşemeye dayalı bir takım sorunlardan kaynaklı olarak sünger takımlarından ayrılır ve deforme olur.

 

Konferans koltuğu yüz değişimi ve ekonomik tasarımlar 

 

Kimi konferans koltukları döşeme teknikleri ve döşeme malzemelerinin eksik kullanılmasından kaynaklı olarak deforme olur. Deforme olan konferans koltuğu kumaşları zamanla arkasından ki sünger takımlarına zarar vererek konferans koltuğunun kanseri olan konferans koltuğu poliüretan süngerlerinin çürümesine ve korozyona sebep olur. Konferans koltuğu yüz değişimi, deforme olan ve zarar gören konferans koltuğu sünger takımlarını yeniden hayata döndürür. 

 

Sizlerde konferans koltuğu yüz değişimi konusunda firmamız ile temasa geçerek hem konferans salonunuzun değişen fizik ve estetik görüntüsüne uyumlu yeni konferans koltuklarınızı tasarlayabilir hem de konferans koltuklarınızın sünger çürümelerinin önüne geçebilirsiniz.HER MODEL  KONFERANS KOLTUĞU TAMİRİ VE YEDEK PARÇA TEMİNİ, KUMAŞ  YENİLEME HİZMETLERİ, FİRMAMIZ TARAFINDAN İTİNA İLE YAPILIR. 
Konferans koltuğu döşeme, konferans koltugu yedek parça, konferans koltuğu kumaş yenileme, konferans koltuğu yüz değişimi, konferans koltuğu sünger değişimi,
Konferans koltuğu sünger tamiri, konferans koltuğu metal ayak değişimi işleriniz için teknik servis iletişim:
TEL 0216 574 46 40 GSM: 0532 709 30 28  GSM 0553 465 60 64  WHATSAP  mail.alanofis@hotmail.com

konferans koltuğu kumaş döşeme, 

konferans koltuk kumaş değişimi,
   Tel  0216 574 46 40
   Gsm  0532 709 30 28
   Gsm  0553 465 60 64
KONFERANS KOLTUK KUMAŞLARI ZAMANLA SÜNGERDEN AYRILARAK DEFORME OLMAKTA VE KOLTUK ÖMÜRLERİ KISALMAKTA KOLTUKLARINIZIN ESKİYEN KUMAŞLARINI DEĞİŞTİRİYORUZ İLK GÜNKÜ GÖRÜNÜMÜNE KAVUSTURUYORUZ. 0532 709 30 28 0216 574 46 40
konferans koltuğu sünger tamiri,
konferans koltuğu kumaş yenileme,
konferans koltuğu sünger yenileme,
konferans koltuğu tamiri,
konferans koltuğo yedek parçaları
konferans koltuğu kumaş tamiri,
konferans koltuğu kumaş kaplama,
konferans koltuk yenileme
konferans koltuğu kumaş döşeme işleriniz firmamaız tarafından garantli ve itina ile yapılmaktadır.